KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752119
nr 1475 2119
Linda Palmér. "En Midsommarnattsdröm". Signerad, daterad -85. Olja på duk, 101x84 cm, yttermått inklusive ram: 103x86 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:11:33
700 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer